Recent Topics

Ads

Polska Gildia

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
kusiu666
Posts: 49

Re: Polska Gildia

Post#81 » Thu Apr 07, 2016 11:56 am

Po stronie orderowej jest sporo Polaków ale się jakoś nie organizują dobrze. Jak coś wejdz na mumbl chłopów. Ja osobiście gram teraz z inquisitorami ze względu że wiedzą jak grać. Jak cos odezwij się nick w grze Morgim.
Image

Ads
krzysior
Posts: 3

Re: Polska Gildia

Post#82 » Thu Apr 07, 2016 6:02 pm

Order to gorszy wybór. Więcej Polaków jest po stronie Destro - najwięcej w Chłopach Chaosu. Składamy pełen warband. Tak więc przemyśl i jakby co, zapraszamy. :)
Swiniak, Chosen - Warband Leader of CHŁOPI CHAOSU

vove
Posts: 209

Re: Polska Gildia

Post#83 » Thu Apr 07, 2016 6:07 pm

Ale jak gram po stronie Destro to z Twierdzy nie dostaję głupich whisperów, a od Chłopów jak gram Orderem owszem :roll:

Oczywiście zgaduję, że to pojedyncze przypadki, a nie postawa całej gildii, niemniej jednak niesmak pozostaje i wolę Order.

User avatar
kusiu666
Posts: 49

Re: Polska Gildia

Post#84 » Sat Apr 09, 2016 12:16 pm

Świniak taki tępty tekst to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić. Jeśli ktoś woli grać orderem to dlatego że takiego dokonał wyboru. Widzę że IX kompania się jakoś zaczyna organizować. A tak apropo Chłopów - to teraz jest mieszanka Chłopi to byłi za czasów Milczka....
Image

vove
Posts: 209

Re: Polska Gildia

Post#85 » Wed Apr 13, 2016 8:23 pm

Bez nerwów. Najlepiej zrobić dwie postacie, pograć orderem, pograć destro, zdecydować. Wbicie levela nie zajmuje dużo czasu jak kogoś to martwi.

Korred
Posts: 8

Re: Polska Gildia

Post#86 » Sat Apr 16, 2016 12:39 pm

No właśnie zajarzyłem, że na jednym koncie można mieć postacie po obu stronach :D Dlatego gram czym mi tam akurat fantazja ułańska podpowiada (a po prawdzie po tej stronie która akurat dostaje w d... :D) Jako, że siedzę w T1 i radośnie testuje wszelkie możliwe postacie, których w czasach officiala nie ruszałem (do widzenia sh, do widzenia chosen) to jakoś rodaków nie widzę. Może poza dzielnym zealotem Chyżwarem (bardzo dobra książka tak apropos) którego próbowałem ożenić z toporem slayera. Niestety tak się ostro healował, że aż mu sztylecik świszczał i nie dałem rady;] Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

PS Do przedmówców. Bez nerw Panowie, bez nerw. To gra ino i to w dodatku wyciągnięta zza grobu...

Khrum
Posts: 65

Re: Polska Gildia

Post#87 » Sat Apr 16, 2016 12:56 pm

Swietne walki wczoraj w Avelron az szkoda ze gramy WB tylko jeden dzien w tygodniu moze sie to zmieni z t4 ^^

Nasza zbieranina zrobila ponad 300 killi jak niewiecej, zatrzymala 3 WB zerg Orderu wiec jak na casuali calkiem niezle :P

Image
* Khruumm - IB * Rhunor - RP * Khrumka - BW * Voltimor - Sorcerer * Tecet - Zealot * Raid leader of Duraz Tarag. Member of 7th Legion Guild.

Czerwol
Posts: 3

Re: Polska Gildia

Post#88 » Mon Apr 18, 2016 11:31 am

Witam Panowie/Panie , piszę ponieważ znalazłem dziś server, wcześniej nie miałem styczności z grą(od zawsze wow), jednak po kilkunast filmikach na yt stwierdziłem że zagram sobie. Po jakiej stronie gracie , macie Guild chętnie dołączę.

Ads
sabat80
Posts: 77

Re: Polska Gildia

Post#89 » Mon Apr 18, 2016 11:52 am

Czesc,

Gildie polskie sa po obu stronach, tazke wybor nalezy do CIebie gdzie chcesz grac. (tak zeby im wbic szple: jak chcesz miec latwiej graj Orderem, jak chcesz miec wyzwanie graj Destro). Ale tak na prawde to graj czym wolisz - balans jako taki jest a devsi zapowiedzieli juz ze beda balansowac jak ostatni tier wejdzie.

Z tego co pamietam to po obu stronach chyba wiekszosc ludzi moze zapraszac takze napisz na ADVICE channelu ze szukasz i sie ludzie odezwa.

Jak chcesz po stronie destro grac to napisz dzis po 18:30 do Sabacik :)

Pozdro

Sabat

User avatar
Telperien
Posts: 550

Re: Polska Gildia

Post#90 » Mon Apr 18, 2016 12:06 pm

Dodam jeszcze od siebie, ze WAR jest przede wszystkim gra zespolowa (balance jest i bedzie sie krecil wokol 6 osobowych party) to najwiecej frajdy jest z gry w party/warbandzie. Dlatego na poczatek polecam destro z racji, ze jest nas polakow wiecej. Nic nie stoi na przeszkodzie aby grac po obu stronach.
Slacking (checking out EvE)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests