Recent Topics

Ads

Polska Gildia

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Czerwol
Posts: 3

Re: Polska Gildia

Post#91 » Mon Apr 18, 2016 12:11 pm

Dzięki , aktualnie pobieram i wchodzę do gry , pogram w Destro .
Order wygląda mi na tą "Dobrą" stronę (strasznie kojarzy mi się z ally z wow , przepraszam za porównanie nie chcę tutaj nikogo urazic bo to są dwa różne uniwersa)
A jeszcze takie pytanko ponieważ zapomniałem zapytać czy gra opiera się wyłącznie na pvp czy są tutaj też raidy ?
Oraz czy istnieje klasą gry one hand+ shield ?
Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam :)

Ads
sabat80
Posts: 77

Re: Polska Gildia

Post#92 » Mon Apr 18, 2016 12:26 pm

Opiera sie glownie na pvp ale instancje (rajdy) tez sa i beda (aktualnie pracuja nad kodem do nich).

Kazdy tank moze grac z tarcza - Choose / Black Ork / Black Guard :)

Czerwol
Posts: 3

Re: Polska Gildia

Post#93 » Mon Apr 18, 2016 2:34 pm

Zrobiłem postać w Destro tanka , nick Czerwol odezwę się wieczorkiem :)
Czy posiadacie jakis komunikator głosowy ? :)

User avatar
Warbear
Posts: 1

Re: Polska Gildia

Post#94 » Sat Apr 30, 2016 11:30 am

Powaga, piszecie o gildi destro w Orderowym topicu ?

Tak czy inaczej Ponawiam Pytanie - jest jakaś polska aktywna Gildia po stronie Orderu ? ??

User avatar
sosenj6828
Posts: 44

Re: Polska Gildia

Post#95 » Sat Apr 30, 2016 11:45 am

podbijam, tez chetnie dolacze do jakiejs zywej polskiej gildii

User avatar
kusiu666
Posts: 49

Re: Polska Gildia

Post#96 » Tue May 03, 2016 12:35 pm

Jest Twierdza
Image

Antalor
Posts: 149

Re: Polska Gildia

Post#97 » Tue May 03, 2016 1:03 pm

Warbear wrote:Powaga, piszecie o gildi destro w Orderowym topicu ?

Tak czy inaczej Ponawiam Pytanie - jest jakaś polska aktywna Gildia po stronie Orderu ? ??
Nie rozumiem dlaczego wg. Ciebie jest to temat wyłącznie o gildiach na Orderze. W temacie nie ma napisane "Polska Gildia po stronie Orderu" I autor w swojej pierwszej wiadomości też nie pisał o Orderze ale ogólnie o gildiach. Nie rozumiem więc czemu usiłujesz stwierdzić iż to jest tylko wątek na temat Orderu.
Pozdrawiam.
PS. Polskie znane mi gildie po obu stronach :
Order - Twierdza;
Destro - Chłopi Chaosu; Da Fat Squigs (międzynarodowa ale jest tam wielu Polaków);
''If we die, we will die wielding our swords and there is no better death for a warrior. We will all sit at Sigmar's banquet like the heroes of old and our names will be remembered in the songs of our people till the end of time.''

User avatar
kusiu666
Posts: 49

Re: Polska Gildia

Post#98 » Thu May 05, 2016 7:59 am

Antalor dlatego że temat jest po stronie ORDER w tym podforum jak byś nie widział?...... Logiczne myślenie
Image

Ads
Korred
Posts: 8

Re: Polska Gildia

Post#99 » Thu May 05, 2016 8:07 am

Tyle, że do tej chwili żadna polska gildia orderowa się nie ujawniła. Przed chwilą się objawił ktoś z Twierdzy. Innego topicu rekrutacyjnego dla Polaków nie ma i nie ma po co tworzyć bytów ponad miarę. Wyluzuj pośladki kolego tym bardziej, że zapewne wszyscy i tak mają postacie po obu stronach.

Antalor
Posts: 149

Re: Polska Gildia

Post#100 » Thu May 05, 2016 8:46 am

Korred wrote:Tyle, że do tej chwili żadna polska gildia orderowa się nie ujawniła. Przed chwilą się objawił ktoś z Twierdzy. Innego topicu rekrutacyjnego dla Polaków nie ma i nie ma po co tworzyć bytów ponad miarę. Wyluzuj pośladki kolego tym bardziej, że zapewne wszyscy i tak mają postacie po obu stronach.
Święte słowa. Piwo dla tego Pana :)
Pozdrawiam.
''If we die, we will die wielding our swords and there is no better death for a warrior. We will all sit at Sigmar's banquet like the heroes of old and our names will be remembered in the songs of our people till the end of time.''

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests