Recent Topics

Ads

Polska Gildia

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.

Moderators: Developer, Management, Web Developer

Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
kusiu666

Re: Polska Gildia

Post#81 » Thu Apr 07, 2016 11:56 am

Po stronie orderowej jest sporo Polaków ale się jakoś nie organizują dobrze. Jak coś wejdz na mumbl chłopów. Ja osobiście gram teraz z inquisitorami ze względu że wiedzą jak grać. Jak cos odezwij się nick w grze Morgim.
Image

Ads
krzysior

Post#82 » Thu Apr 07, 2016 6:02 pm

Order to gorszy wybór. Więcej Polaków jest po stronie Destro - najwięcej w Chłopach Chaosu. Składamy pełen warband. Tak więc przemyśl i jakby co, zapraszamy. :)
Swiniak, Chosen - Warband Leader of CHŁOPI CHAOSU

vove

Post#83 » Thu Apr 07, 2016 6:07 pm

Ale jak gram po stronie Destro to z Twierdzy nie dostaję głupich whisperów, a od Chłopów jak gram Orderem owszem :roll:

Oczywiście zgaduję, że to pojedyncze przypadki, a nie postawa całej gildii, niemniej jednak niesmak pozostaje i wolę Order.

kusiu666

Post#84 » Sat Apr 09, 2016 12:16 pm

Świniak taki tępty tekst to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić. Jeśli ktoś woli grać orderem to dlatego że takiego dokonał wyboru. Widzę że IX kompania się jakoś zaczyna organizować. A tak apropo Chłopów - to teraz jest mieszanka Chłopi to byłi za czasów Milczka....
Image

vove

Post#85 » Wed Apr 13, 2016 8:23 pm

Bez nerwów. Najlepiej zrobić dwie postacie, pograć orderem, pograć destro, zdecydować. Wbicie levela nie zajmuje dużo czasu jak kogoś to martwi.

Korred

Post#86 » Sat Apr 16, 2016 12:39 pm

No właśnie zajarzyłem, że na jednym koncie można mieć postacie po obu stronach :D Dlatego gram czym mi tam akurat fantazja ułańska podpowiada (a po prawdzie po tej stronie która akurat dostaje w d... :D) Jako, że siedzę w T1 i radośnie testuje wszelkie możliwe postacie, których w czasach officiala nie ruszałem (do widzenia sh, do widzenia chosen) to jakoś rodaków nie widzę. Może poza dzielnym zealotem Chyżwarem (bardzo dobra książka tak apropos) którego próbowałem ożenić z toporem slayera. Niestety tak się ostro healował, że aż mu sztylecik świszczał i nie dałem rady;] Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

PS Do przedmówców. Bez nerw Panowie, bez nerw. To gra ino i to w dodatku wyciągnięta zza grobu...

Khrum

Post#87 » Sat Apr 16, 2016 12:56 pm

Swietne walki wczoraj w Avelron az szkoda ze gramy WB tylko jeden dzien w tygodniu moze sie to zmieni z t4 ^^

Nasza zbieranina zrobila ponad 300 killi jak niewiecej, zatrzymala 3 WB zerg Orderu wiec jak na casuali calkiem niezle :P

Image
Voltimor - Sorcerer * Tecet - Zealot - TUP * Khrumz - IB * Rhunor - RP ** VII

Czerwol

Post#88 » Mon Apr 18, 2016 11:31 am

Witam Panowie/Panie , piszę ponieważ znalazłem dziś server, wcześniej nie miałem styczności z grą(od zawsze wow), jednak po kilkunast filmikach na yt stwierdziłem że zagram sobie. Po jakiej stronie gracie , macie Guild chętnie dołączę.

Ads
sabat80
Legacy RR80

Post#89 » Mon Apr 18, 2016 11:52 am

Czesc,

Gildie polskie sa po obu stronach, tazke wybor nalezy do CIebie gdzie chcesz grac. (tak zeby im wbic szple: jak chcesz miec latwiej graj Orderem, jak chcesz miec wyzwanie graj Destro). Ale tak na prawde to graj czym wolisz - balans jako taki jest a devsi zapowiedzieli juz ze beda balansowac jak ostatni tier wejdzie.

Z tego co pamietam to po obu stronach chyba wiekszosc ludzi moze zapraszac takze napisz na ADVICE channelu ze szukasz i sie ludzie odezwa.

Jak chcesz po stronie destro grac to napisz dzis po 18:30 do Sabacik :)

Pozdro

Sabat

Telperien

Post#90 » Mon Apr 18, 2016 12:06 pm

Dodam jeszcze od siebie, ze WAR jest przede wszystkim gra zespolowa (balance jest i bedzie sie krecil wokol 6 osobowych party) to najwiecej frajdy jest z gry w party/warbandzie. Dlatego na poczatek polecam destro z racji, ze jest nas polakow wiecej. Nic nie stoi na przeszkodzie aby grac po obu stronach.
Slacking (checking out EvE)