Recent Topics

Ads

[CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.

Moderators: Developer, Management, Web Developer

Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
cursedflesh

Re: [CZ] HERINK - Czech guild of veterans returning

Post#21 » Tue Feb 18, 2020 3:55 pm

Wdova wrote:
Tue Feb 18, 2020 3:53 pm
Mít manželku, co hraje RoR, tak by asi děti umřely hlady :D ale závidím. Když oba hrají stejnou hru je asi nejideálnější. Može žena je čtenář a vůbec nechápe, že mě nějaký hry vůbec baví :D
Taky trvalo 8 let, než jsem ji patřičně vychoval. Předtím ani netušila, že nějaké hry jsou ...

Ads
Gorfhag

Post#22 » Mon Mar 09, 2020 1:53 pm

Zdar. O Ror jsem se dozvedel az z videa lazy peona. WHO jsem hral jen na offiku kdyz to vyslo, ale mel jsem na to tenkrat slabej komp.

Nicmene uz mam r36 rr33 WP. Planuju hrat bud salvation / grace nebo pripadne grace build. Pak jeste pomalu levelit ironbreakra. Pokud nevadi ze jsem prakticky newb a na r40 budu az tak koncem tohohle tydne tak bych se i pridal.

Pokud teda nemate taxu 90% jako ta CZ guilda, do ktere jsme s dalsima dvema cechama co jsem potkal u leveleni vlezli.

Ingame name Krizsta

Foltestik

Post#23 » Mon Mar 09, 2020 7:02 pm

Gorfhag wrote:
Mon Mar 09, 2020 1:53 pm
Zdar. O Ror jsem se dozvedel az z videa lazy peona. WHO jsem hral jen na offiku kdyz to vyslo, ale mel jsem na to tenkrat slabej komp.

Nicmene uz mam r36 rr33 WP. Planuju hrat bud salvation / grace nebo pripadne grace build. Pak jeste pomalu levelit ironbreakra. Pokud nevadi ze jsem prakticky newb a na r40 budu az tak koncem tohohle tydne tak bych se i pridal.

Pokud teda nemate taxu 90% jako ta CZ guilda, do ktere jsme s dalsima dvema cechama co jsem potkal u leveleni vlezli.

Ingame name Krizsta
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kolotoc

Post#24 » Wed Apr 01, 2020 8:33 pm

Čest, hrajete ještě? s kámoškou se díváme po nějakých fajn lidech s kterýma by jsme přečkali tuto bohy zapomenutou dobu.

Foltestik

Post#25 » Wed Apr 01, 2020 10:32 pm

Kolotoc wrote:
Wed Apr 01, 2020 8:33 pm
Čest, hrajete ještě? s kámoškou se díváme po nějakých fajn lidech s kterýma by jsme přečkali tuto bohy zapomenutou dobu.
nevim jestli kluci hrajou (nikoho sem nepotkal) ale my Guerrilla hrajem a celkem tedka mame priliv novacku docela pekny takze se najdu lidi snad na vsechny tiery

Kolotoc

Post#26 » Fri Apr 03, 2020 2:07 pm

Foltestik wrote:
Wed Apr 01, 2020 10:32 pm
Kolotoc wrote:
Wed Apr 01, 2020 8:33 pm
nevim jestli kluci hrajou (nikoho sem nepotkal) ale my Guerrilla hrajem a celkem tedka mame priliv novacku docela pekny takze se najdu lidi snad na vsechny tiery
Kolik Vás je? My by jsme se přidali.

Foltestik

Post#27 » Fri Apr 03, 2020 2:59 pm

hele tedka mame partu vzdy a pracujem na druhe ktera je tak z pulky, takze as je 6-9