Recent Topics

Ads

CZ/SK guilda

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.

Moderators: Developer, Management, Web Developer

Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
whitebeardcz

CZ/SK guilda

Post#1 » Sun Oct 18, 2020 7:16 pm

Těbuch
Funguje na serveru nějaká česko slovenská guilda? Vím o Gouerrille, ale za poslední 3 dny tam nebyl nikdo online, tak to asi nebude úplně funkční. Máme něco aktivního?
Co jsem tak koukal, tak asi ne, co založit zase starou dobrou Bohemii jestli někdo pamatuje z dávných dob Warhammeru? :)
Ve hře mam nick Gudmundia.

Ads
Foltestik

Re: CZ/SK guilda

Post#2 » Mon Oct 19, 2020 5:48 am

my tedka hrajem na destru, takze nase order guilda bude mrtva, mozna nejaky altici se tam logujou

nuadarstark

Post#3 » Mon Oct 19, 2020 7:44 am

Myslim ze momentalne je vetsina cechu a slovaku na strade Orderu ruzne rozhazena po vetsich guildach. On RoR neni zrovna raj co se mensich skupin hracu a contentu pro ne tyce, takze vetsina lidi skonci frustrovana neustalym Destro zergem, nebo si najdou velkou mezinarodni guildu se kterou mohou delat cokoliv kdykoliv.

Chtel bych k sobe do Reforged dostat vic krajanu, ale samotna ceska populace neni zrovna obrovska.
Crazy Salvation WP Guernios - rr82, full Sov
GL of Reforged

Lesnoj

Post#4 » Mon Oct 19, 2020 7:51 am

Ahoj Order guilda Reforged ma českého guild leadra a já jsem v této guildě taky. Doufám že jsem nezkomolil název páč píšu z mobilu. Pokud budeš mít zájem tak mě můžeš kontaktovat tady nebo ve hře pod nickem Atthidu.
Image

Foltestik

Post#5 » Mon Oct 19, 2020 8:31 am

whitebeardcz wrote:
Sun Oct 18, 2020 7:16 pm
Těbuch
Funguje na serveru nějaká česko slovenská guilda? Vím o Gouerrille, ale za poslední 3 dny tam nebyl nikdo online, tak to asi nebude úplně funkční. Máme něco aktivního?
Co jsem tak koukal, tak asi ne, co založit zase starou dobrou Bohemii jestli někdo pamatuje z dávných dob Warhammeru? :)
jo a vlastne Ninjagon a nevim jestli jeste porad i Tico hrajou v Biena Tielax nebo jak se to pise

whitebeardcz

Post#6 » Mon Oct 19, 2020 9:22 am

Foltestik wrote:
Mon Oct 19, 2020 8:31 am
whitebeardcz wrote:
Sun Oct 18, 2020 7:16 pm
Těbuch
jo a vlastne Ninjagon a nevim jestli jeste porad i Tico hrajou v Biena Tielax nebo jak se to pise
Jj, s Ninjou jsem včera mluvil, byl večer akorát online. Zrovna jsi ho prej sundal :D Němi už tolik prej nehraje, ale občas taky logne.