Recent Topics

Ads

CZ/SK guilda

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
whitebeardcz
Posts: 20

CZ/SK guilda

Post#1 » Sun Oct 18, 2020 7:16 pm

Těbuch
Funguje na serveru nějaká česko slovenská guilda? Vím o Gouerrille, ale za poslední 3 dny tam nebyl nikdo online, tak to asi nebude úplně funkční. Máme něco aktivního?
Co jsem tak koukal, tak asi ne, co založit zase starou dobrou Bohemii jestli někdo pamatuje z dávných dob Warhammeru? :)
Ve hře mam nick Gudmunnd.

Update: Založil jsem guildu Bohemia, uvidíme, třeba se povede něco aspoň na low scale pvp poskládat. Ve hře nick Gudmunnd, tak kdyžtak pište.
Last edited by whitebeardcz on Mon Nov 02, 2020 8:12 am, edited 3 times in total.

Ads
Foltestik
Posts: 682

Re: CZ/SK guilda

Post#2 » Mon Oct 19, 2020 5:48 am

my tedka hrajem na destru, takze nase order guilda bude mrtva, mozna nejaky altici se tam logujou

nuadarstark
Posts: 226

Re: CZ/SK guilda

Post#3 » Mon Oct 19, 2020 7:44 am

Myslim ze momentalne je vetsina cechu a slovaku na strade Orderu ruzne rozhazena po vetsich guildach. On RoR neni zrovna raj co se mensich skupin hracu a contentu pro ne tyce, takze vetsina lidi skonci frustrovana neustalym Destro zergem, nebo si najdou velkou mezinarodni guildu se kterou mohou delat cokoliv kdykoliv.

Chtel bych k sobe do Reforged dostat vic krajanu, ale samotna ceska populace neni zrovna obrovska.
Raid boss Salv WP Guernios - rr83, full Sov
DPS SnB SM Valianoris - rr81, full Sov

User avatar
Lesnoj
Posts: 67

Re: CZ/SK guilda

Post#4 » Mon Oct 19, 2020 7:51 am

Ahoj Order guilda Reforged ma českého guild leadra a já jsem v této guildě taky. Doufám že jsem nezkomolil název páč píšu z mobilu. Pokud budeš mít zájem tak mě můžeš kontaktovat tady nebo ve hře pod nickem Atthidu.
Image

Foltestik
Posts: 682

Re: CZ/SK guilda

Post#5 » Mon Oct 19, 2020 8:31 am

whitebeardcz wrote: Sun Oct 18, 2020 7:16 pm Těbuch
Funguje na serveru nějaká česko slovenská guilda? Vím o Gouerrille, ale za poslední 3 dny tam nebyl nikdo online, tak to asi nebude úplně funkční. Máme něco aktivního?
Co jsem tak koukal, tak asi ne, co založit zase starou dobrou Bohemii jestli někdo pamatuje z dávných dob Warhammeru? :)
Ve hře mam nick Gudmundia.
jo a vlastne Ninjagon a nevim jestli jeste porad i Tico hrajou v Biena Tielax nebo jak se to pise

User avatar
whitebeardcz
Posts: 20

Re: CZ/SK guilda

Post#6 » Mon Oct 19, 2020 9:22 am

Foltestik wrote: Mon Oct 19, 2020 8:31 am
whitebeardcz wrote: Sun Oct 18, 2020 7:16 pm Těbuch
Funguje na serveru nějaká česko slovenská guilda? Vím o Gouerrille, ale za poslední 3 dny tam nebyl nikdo online, tak to asi nebude úplně funkční. Máme něco aktivního?
Co jsem tak koukal, tak asi ne, co založit zase starou dobrou Bohemii jestli někdo pamatuje z dávných dob Warhammeru? :)
Ve hře mam nick Gudmundia.
jo a vlastne Ninjagon a nevim jestli jeste porad i Tico hrajou v Biena Tielax nebo jak se to pise
Jj, s Ninjou jsem včera mluvil, byl večer akorát online. Zrovna jsi ho prej sundal :D Němi už tolik prej nehraje, ale občas taky logne.

User avatar
whitebeardcz
Posts: 20

Re: CZ/SK guilda

Post#7 » Tue Oct 20, 2020 5:07 pm

Založil jsem guildu Bohemia, uvidíme, třeba se povede něco aspoň na low scale pvp poskládat. Ve hře nick Gudmunnd, tak kdyžtak pište.
Gudmunnd Silverbeard, RR81 dwarf engineer
Guudmund Bronzebeard, RR60+ dwarf slayer
Guudmundia, RR40+ human bright wizard

User avatar
whitebeardcz
Posts: 20

Re: CZ/SK guilda

Post#8 » Thu Dec 03, 2020 8:23 pm

Po večerech skládáme už skoro partu, tak pokud tu někdo stále uvažuje o české guildě, jsem online skoro pořád, nick Gudmunnd
Gudmunnd Silverbeard, RR81 dwarf engineer
Guudmund Bronzebeard, RR60+ dwarf slayer
Guudmundia, RR40+ human bright wizard

Ads
Foltestik
Posts: 682

Re: CZ/SK guilda

Post#9 » Fri Dec 04, 2020 7:10 am

tak 6v6 kdy? :D

btw kluci strasne nadavaj na nejakyho vaseho slayera v t3 ze pry to tam strasne bere :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests