Recent Topics

Ads

CZ/SK guilda Bohemia

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
whitebeardcz
Posts: 20

CZ/SK guilda Bohemia

Post#1 » Mon Jan 18, 2021 4:17 pm

CZ/SK guilda Bohemia hledá nové hráče. Primární zaměření guildy je pvp, takže rvr zony a scenaria. Založili jsme alianci s Guerrillou, takže se pokoušíme v poslední době o nějakou tu spolupráci.
Ve hře mě můžete kontaktovat na charech Guudmund nebo Gudmunnd, případně odchytit kohokoliv z Bohemky, práva na příjem lidí mají všichni membeři.
Náš případný Discord je: qQt3Ukt
Gudmunnd Silverbeard, RR81 dwarf engineer
Guudmund Bronzebeard, RR60+ dwarf slayer
Guudmundia, RR40+ human bright wizard

Ads
squee
Posts: 1

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#2 » Wed Jan 27, 2021 4:57 pm

Ahoj,

warhammer jsem hral kdyz zacal, celkem slusne, hlavne pvp. Myslim, ze jsem mel max level BW. Vracim se asi dam zase toho wizzarda. Akorat uz si skoro nic nepamatuju. Rotace apod to si vzpomenu, ale rad bych guildu, rady a taky odpoved, jestli mam toho BW hrat, klidne dam i mdps anebo tanka. Ingame nick Palicka :D

User avatar
MegaVydra
Posts: 10

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#3 » Tue Oct 05, 2021 8:27 am

Zdarec, jste aktivní fungujete? :D Jsme ve hře novej tak hledám ke komu se přidat.
Zatím zkouším za co hrát mám toho rozjetého víc...

Foltestik
Posts: 682

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#4 » Thu Oct 07, 2021 11:16 am

kluci nejsou aktivni, nevim uz o zadny cesky guilde co by fungovala, sem tam muzou byt nejaky cesi rozstrkani v jinych guildach

vandesastre
Posts: 2

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#5 » Wed Mar 08, 2023 5:51 pm

Ahoj ,fungujete ještě ? Hrával jsem cca před 15 lety když to byla novinka ,ale neměl jsem moc čas (wowko :D ) Teď jsem zjistil ,že se to dá ještě hrát prostřednictvím RoR a rád bych začal . Moc by mi to usnadnilo a rád bych se přidal k cz/sk komunitě . Zatím ještě ani nevím jestli order nebo chaos . Pokud bych se k vám mohl přidat ,byl bych moc rád a odpadlo by mi i rozhodování se :D

User avatar
Ninjagon
Posts: 474

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#6 » Wed Mar 08, 2023 6:31 pm

Hoj, RoR je skvělý, pokud dokážeš přimhouřit oči nad občasnými chybami ve hře. O lepší MMORPG s důrazem na PvP a RvR stále po těch letech nevím.
Bohemia pokud vím už RoR nehraje, takže aktivní pouze CZ/SK gilda tu není. To ale neznamená, že by tu nějací češi a slováci nebyli - jsou, ale v mezinárodních anglicky mluvících gildách. Good luck :-)
Ninjab - The White Lion. No Destruction character. RETRIBUTION guild.
Also: Velmires - WP, Carnow - KotbS, Ninjagon - BW, Nynja - SW, Stin - WH, and others.
Spoiler:
Image

User avatar
Wdova
Posts: 680
Contact:

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#7 » Wed Mar 08, 2023 10:22 pm

Zase jsem po roce a pul začal za order. Momentálně v gildě Smash.
Sem tam se nějaký ten čech najde jak na orderu, tak i za destro, ale na gildovní 6 man to asi nedá.
Pigbutcher - Choppa RR80+
Cyplenkov - Marauder RR80+
Vdova - Witch elf RR80+

Hajzl - Swordmaster RR80+
Roznetka - Engineer RR70+

User avatar
Ninjagon
Posts: 474

Re: CZ/SK guilda Bohemia

Post#8 » Thu Mar 09, 2023 2:24 pm

Chramst, to je dobré jméno :-)
Za order hraje třeba i čech se jménem "Hajzl".
Ninjab - The White Lion. No Destruction character. RETRIBUTION guild.
Also: Velmires - WP, Carnow - KotbS, Ninjagon - BW, Nynja - SW, Stin - WH, and others.
Spoiler:
Image

Ads

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests