Recent Topics

Ads

[CZ] Czech Guild

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
orion22
Posts: 11

Re: [CZ] Czech Guild

Post#41 » Wed Oct 12, 2016 10:34 am

Kdo se bude vracet z Bohemie? :) Každopádně jsem rád, že už zde čeští a slovenští hráči reagují :)

Ads
Giltanas
Posts: 1

Re: [CZ] Czech Guild

Post#42 » Wed Oct 12, 2016 6:08 pm

Já bych se taky určitě přidal ;) Nick za Order - Anaruth

User avatar
tomason
Posts: 50

Re: [CZ] Czech Guild

Post#43 » Wed Oct 12, 2016 8:42 pm

Mám tento týden odpolední, bývám ve hře dopoledne do oběda, pak večer kolem 22:30 tak do pul noci. Napište si mě do Friends listu a já to poberu - Order " Tyranicus" , Destro " Torfurious" . Nebo jen tak písněte do chatu, občas někdo z cechu logne :) A kdo by se mohl vrátit uvidíte, v cechu mají mainy nachystané , akoráte čekají stejně jako já na vyšší počet hráču :)

njin
Posts: 32

Re: [CZ] Czech Guild

Post#44 » Fri Oct 14, 2016 9:18 am

kde se da nej vyexpit, v tomto ror, když jsou t2t3 mrtvi ?

User avatar
Haho2
Posts: 25

Re: [CZ] Czech Guild

Post#45 » Fri Oct 14, 2016 11:20 am

njin wrote:kde se da nej vyexpit, v tomto ror, když jsou t2t3 mrtvi ?
T2 a T3 určitě mrtvé není. V T2 jsou WB v průběhu celého dne a v T3 jen odpoledne. každopádně SCs popujou vždy i když v T3 je mimo PT čekačka fakt hooodně dlouhá.
Jetigorakar BO
Tibldorf IB

njin
Posts: 32

Re: [CZ] Czech Guild

Post#46 » Fri Oct 14, 2016 11:40 am

no me tam az tak moc zivo neprislo, hm... nechapu proc zrusili onanovani na krysach, když jinak cpou pve mechaniky do orvr horem dolem :roll: a ještě 10m penalizaci k sc :?:

Velkej
Posts: 2

Re: [CZ] Czech Guild

Post#47 » Thu Nov 24, 2016 1:18 pm

Zduř, funguje to tady nějak ještě ? Sem to RoR objevil nějak pozdě :-). Hraje někdo z B.I. ? w/ Tomcat (WL)

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Czech Guild

Post#48 » Mon Dec 05, 2016 9:07 am

Velkej wrote:Zduř, funguje to tady nějak ještě ? Sem to RoR objevil nějak pozdě :-). Hraje někdo z B.I. ? w/ Tomcat (WL)
cau hrajem za destro v guilde Smradosi
ja, olaf, macto
mana a balla maj nejaky chary ale uz se dlouho nelogli spis tedka rifti

Ads
Velkej
Posts: 2

Re: [CZ] Czech Guild

Post#49 » Tue Dec 06, 2016 8:56 pm

Ok, na destru mam taky nějaky lowbiky :) Jak někoho potkam, tak se ozvu. Jinak nick Velkej nebo Libertas.

User avatar
OldPlayer
Former Staff
Posts: 859

Re: [CZ] Czech Guild

Post#50 » Sat Jan 07, 2017 12:56 am

Omlouvam se, podarilo se mi misto odpovedi omylem zeditovat predchozi post, kde se udatny valecnik ptal na to, jestli nekdo aktivne hraje za Order.

Alena urcite hraje za Order dost aktivne.

Jeste jednou - ma omluva za smazany post.
magicthighs wrote:Finding bugs is what players are for. The RoR team itself doesn't have the people nor the time to do that.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests