Recent Topics

Ads

[CZ] Czech Guild

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
OldPlayer
Former Staff
Posts: 859

Re: [CZ] Czech Guild

Post#31 » Tue Aug 16, 2016 10:04 am

Vzhledem k tomu, jak nabidli dve mrkvicky v podobe vice xp pro tiery 2-3 a Ruin setu v tieru 4, takze kazdy oslik ted hodiny a hodiny farmi PQ pro kazdeho sveho altika, predpokladam, ze umirat se neplanuje. Lide maji konkretni cile a cekaji je hodiny, dny a tydny stastneho grindu, aby meli o par desitek statu navic.
magicthighs wrote:Finding bugs is what players are for. The RoR team itself doesn't have the people nor the time to do that.

Ads
njin
Posts: 32

Re: [CZ] Czech Guild

Post#32 » Tue Aug 16, 2016 10:36 am

tak podle toho jak vypada rvr t4 se ani nedivim ze jsou v pve :)

User avatar
OldPlayer
Former Staff
Posts: 859

Re: [CZ] Czech Guild

Post#33 » Tue Aug 16, 2016 11:35 am

njin wrote:tak podle toho jak vypada rvr t4 se ani nedivim ze jsou v pve :)
Mas na mysli stav, kdy utok na braneny keep je poskytovani RR nepriteli, a jakmile jedna strana vyhrava, tak prohravajici okamzite xrealmuje?
magicthighs wrote:Finding bugs is what players are for. The RoR team itself doesn't have the people nor the time to do that.

orion22
Posts: 11

Re: [CZ] Czech Guild

Post#34 » Mon Sep 26, 2016 8:51 am

Jsou tu momentálně nějací aktivně hrající CZ/SK hráči?

Virusek
Posts: 3

Re: [CZ] Czech Guild

Post#35 » Tue Oct 11, 2016 3:20 pm

Taky by me zajimalo jestli hrajou jeste cesi. Ve hre jsem Viruscz,kdyz tak se nekdo ozvwte.

njin
Posts: 32

Re: [CZ] Czech Guild

Post#36 » Wed Oct 12, 2016 5:25 am

myslim, ze par nadsencu tady je, ale bud to hrajou velmi sporadycky jako ja, nebo mají malou partu do které nikoho nechteji ;)

User avatar
tomason
Posts: 50

Re: [CZ] Czech Guild

Post#37 » Wed Oct 12, 2016 6:45 am

Zdravím Páni :) hraji vcelku často, jsem v českém guild jak na Order (Guerilla) tak Destro (Smradosi). Na Order Tyranicus, Torfurious na Destru. Kdyby někdo chtěl tak to naberu a třeba konečně vznikne něco boje schopného i pro větší akce :)Viděli bychom, jak jsme schopni se scházet. Na zimu se bude vracet pár veteránů z Bohemia/Guerilla.

User avatar
Haho2
Posts: 25

Re: [CZ] Czech Guild

Post#38 » Wed Oct 12, 2016 6:51 am

tomason wrote:Zdravím Páni :) hraji vcelku často, jsem v českém guild jak na Order (Guerilla) tak Destro (Smradosi). Na Order Tyranicus, Torfurious na Destru. Kdyby někdo chtěl tak to naberu a třeba konečně vznikne něco boje schopného i pro větší akce :)Viděli bychom, jak jsme schopni se scházet. Na zimu se bude vracet pár veteránů z Bohemia/Guerilla.
Zdarec,

mezi pár veteránů z Bohemia/Guerilla se řadím i já. RoR jsem začal hrát před měsícem a na 100% ho dlouho neopustím.
Na Orderu klasika IB Tibldorf, na Destru BC Jetigorakar Šaman Tefanis atd. Jestli tady je nějaká možnost skládat denně alespoň roumovací partu 6ti lidí v RVR a SC tak se rád přidám a denně dorazím na TS.
Jetigorakar BO
Tibldorf IB

Ads
Virusek
Posts: 3

Re: [CZ] Czech Guild

Post#39 » Wed Oct 12, 2016 7:03 am

tomason wrote:Zdravím Páni :) hraji vcelku často, jsem v českém guild jak na Order (Guerilla) tak Destro (Smradosi). Na Order Tyranicus, Torfurious na Destru. Kdyby někdo chtěl tak to naberu a třeba konečně vznikne něco boje schopného i pro větší akce :)Viděli bychom, jak jsme schopni se scházet. Na zimu se bude vracet pár veteránů z Bohemia/Guerilla.
Ja bych chtel nabrat do guildy. Jsem zacatecnik ,ale hral jsem par roku WoW. Chtel bych zacit hrat potrebuju se odreagovat,kdyz mi pomuzete budu rad. :) Skype ivosek1922 nebo [email protected]

User avatar
HeliosCZ
Posts: 4

Re: [CZ] Czech Guild

Post#40 » Wed Oct 12, 2016 9:26 am

Ahoj zdravím, mám účet ale ještě jsem nebyl ve hře nefunguje jim login server, jinak WAR jsem pařil asi 3 roky od bety. Jak order tak destruction frakci.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests