Recent Topics

Ads

Hozzuk létre !

Swarms of Destruction can annihilate any line of defence. Destruction players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
Velze
Posts: 39

Re: Hozzuk létre !

Post#11 » Fri Apr 01, 2016 10:38 pm

Sera wrote:A sikeres haladáshoz nem elég, hogy egy nyelvet beszéltek :) Ahhoz aktivitás, igazi csapatmunka kell, no és hajlandóság a feljődésre.
Szia! Hát elég deja vu amit írtál már mintha láttam volna 1x valahol valamikor. :D De am éppen hogy meg kell hogy cáfoljalak ebben a játékban a kommunikáció a legfontosabb egyéni skill nem sok van benne. Ez csapatjáték. Nekem nincs gondom angol beszéddel de lehet jobb lenne magyarul bár mind1 szinte.

Ads
User avatar
Drameron
Posts: 9

Re: Hozzuk létre !

Post#12 » Sun Apr 03, 2016 8:04 pm

Szerbusztok én is csatlakoznék
Spardas a karakterem neve.
Én is toltam eredetin, és ezt egy jó csapatal lehet a legjobban élvezni :)

http://www.returnofreckoning.com/armory ... me=Spardas


Click here to watch on YouTube
Image

User avatar
Molroth19
Posts: 5

Re: Hozzuk létre !

Post#13 » Sun Apr 17, 2016 4:36 pm

Sziasztok!

Csak bejelentkezek. anno nagy kedvencem volt ez a játék, eredetin Black Orccal toltam, mert nagyon bejött a játékstílusa. Most vacillálok a BO és a Chosen között.
Image
Big iz best!

Hammon
Posts: 6

Re: Hozzuk létre !

Post#14 » Sun Apr 24, 2016 10:45 am

Nos, szerintem vagyunk elegen egy ilyen kezdemenyezeshez. Ki kezdi atultetni a gyakorlatba az elmeletet? PM Hammon-nak a jatekban, plz.

User avatar
Molroth19
Posts: 5

Re: Hozzuk létre !

Post#15 » Thu Apr 28, 2016 10:29 am

Kezdésnek mit szólnátok mondjuk egy közös Discord csatihoz? :)

https://discord.gg/0yfeQjAFHyjhGr83
Image
Big iz best!

User avatar
Blasio
Posts: 192

Re: Hozzuk létre !

Post#16 » Thu Apr 28, 2016 11:30 am

Szevasztok!

Gondoltam beköszönök, ha már magyar topicot láttam. :) Sajna az én karatereimnek a többsége Order oldalon van, és nem is nagyon szoktam Destro-n játszani, csak alkalmanként. De sok sikert kívánok a csapatpéítéshez! :)
Image

User avatar
Velze
Posts: 39

Re: Hozzuk létre !

Post#17 » Thu Apr 28, 2016 1:30 pm

https://discord.gg/0yfeQjAFHyjhGr83

Ezen a linken regeljetek egyből RoRHungaryra visz. Itt találkozunk!

User avatar
Sera
Posts: 84

Re: Hozzuk létre !

Post#18 » Thu Apr 28, 2016 1:56 pm

Velze wrote:
Sera wrote:A sikeres haladáshoz nem elég, hogy egy nyelvet beszéltek :) Ahhoz aktivitás, igazi csapatmunka kell, no és hajlandóság a feljődésre.
Szia! Hát elég deja vu amit írtál már mintha láttam volna 1x valahol valamikor. :D De am éppen hogy meg kell hogy cáfoljalak ebben a játékban a kommunikáció a legfontosabb egyéni skill nem sok van benne. Ez csapatjáték. Nekem nincs gondom angol beszéddel de lehet jobb lenne magyarul bár mind1 szinte.
WAR kezdetektől a legjobb csapatokkal játszottam, jelenleg is ezt teszem :)
Egyéni skill az alap, ha nem ismered a játékot és a kasztokat szart sem érsz. Aztán jön a csapatmunka, ahhoz meg sok idő kell mire kiforr, ha új játékosokból akarod összehozni. Ehhez kell az aktivitás, heti 2 óra játékkal 100 év alat sem jön össze... És egyetértek a kommunikáció a csapatmunka alapja :)
Jelenleg a játékosok és csapatok 99% kegyetlen béna :P csakúgy, mint régen a retail játékban.
Sera

Ads
User avatar
Velze
Posts: 39

Re: Hozzuk létre !

Post#19 » Fri Apr 29, 2016 12:48 pm

Sera wrote:
Velze wrote:
Sera wrote:A sikeres haladáshoz nem elég, hogy egy nyelvet beszéltek :) Ahhoz aktivitás, igazi csapatmunka kell, no és hajlandóság a feljődésre.
Szia! Hát elég deja vu amit írtál már mintha láttam volna 1x valahol valamikor. :D De am éppen hogy meg kell hogy cáfoljalak ebben a játékban a kommunikáció a legfontosabb egyéni skill nem sok van benne. Ez csapatjáték. Nekem nincs gondom angol beszéddel de lehet jobb lenne magyarul bár mind1 szinte.
WAR kezdetektől a legjobb csapatokkal játszottam, jelenleg is ezt teszem :)
Egyéni skill az alap, ha nem ismered a játékot és a kasztokat szart sem érsz. Aztán jön a csapatmunka, ahhoz meg sok idő kell mire kiforr, ha új játékosokból akarod összehozni. Ehhez kell az aktivitás, heti 2 óra játékkal 100 év alat sem jön össze... És egyetértek a kommunikáció a csapatmunka alapja :)
Jelenleg a játékosok és csapatok 99% kegyetlen béna :P csakúgy, mint régen a retail játékban.
Igen igazad van nyilván kell egyéni skill de egyáltalán nem nehéz WAR-t megtanulni nincsen túlbonyolítva. Elején sok bajom volt azzal hogy egyedül semmit nem ér az ember hiába vagy a legjobb(mondjuk) abban amit csinálsz ha a társaid alap dolgokkal nem működnek közre ugyanúgy veszett ügy max tovább tart egy kicsit. Nem lehet 1v3 azni meg ilyenek max ha 100x jobb a geared és agyhalottak ellen vagy még akkor sem. Ezzel nincsen semmi baj.

Csapatmunka se bonyolult szerintem de az csak az én véleményem. Minnél több időt tölt együtt egy csapat annál jobb az biztos.

Hammon
Posts: 6

Re: Hozzuk létre !

Post#20 » Sat Apr 30, 2016 9:51 am

A discod link nem mukodik... lejart.

Tudnal adni egy elot is?

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 10 guests