Recent Topics

Ads

Bohemian Veterans (CZ/SK)

Swarms of Destruction can annihilate any line of defence. Destruction players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Dhenurd
Posts: 3

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#11 » Fri Jul 09, 2021 9:18 pm

Díky moc za info, skusím teda toho maraudera a dok healera.

Ads
Andamarine
Posts: 33

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#12 » Sat Jul 10, 2021 1:52 pm

Zatím jsme se rozrostli o 3 členy, další je na cestě.

User avatar
animelove12
Posts: 3

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#13 » Wed Nov 10, 2021 9:08 am

Ahoj, taky jsem začal hrát. Kdysi jsem hrál na ofiku za tanka dark elfa. Popravdě už si nepamatuji rozdíly mezi tanky tak jsem si založil chosena za chaos. Jinak mám rodinu tak uvidím jak to bude časově. Sehnat ještě jedno PC a přítelkyně začne se mnou. Známí hrajou wow ,ale to pro mě není.... Časem bych rád dotáhl na war staré známé (6+). Dříve jsem hrál uo legendární Mmorpg na prvních serverech... Takže veterán už.

Andamarine
Posts: 33

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#14 » Wed Nov 10, 2021 12:36 pm

Čau,

s chosenem nešlápneš vedle, asi nejhranější tank za destro. V srpnu tu vznikla další cz/sk guilda a jsme na společném discordu. Bývá nás tam 3-5 po večerech. Další hráče určitě uvítáme. :)

V prvním postu jsou kontakty, které platí až na ten poslední, stačí poslat in game mail s kontaktem na sebe a pak už tě nasměrujeme, pokud se budeš chtít přidat.

User avatar
animelove12
Posts: 3

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#15 » Thu Nov 11, 2021 8:38 am

Andamarine wrote: Wed Nov 10, 2021 12:36 pm Čau,

s chosenem nešlápneš vedle, asi nejhranější tank za destro. V srpnu tu vznikla další cz/sk guilda a jsme na společném discordu. Bývá nás tam 3-5 po večerech. Další hráče určitě uvítáme. :)

V prvním postu jsou kontakty, které platí až na ten poslední, stačí poslat in game mail s kontaktem na sebe a pak už tě nasměrujeme, pokud se budeš chtít přidat.
Určitě časem si vás najdu. Ještě bych se chtěl zeptat. Za temného elfa jsem měl na ofiku skill kdy jsem štítem odhodil nepřítele. Bylo to velmi užitečné při pvp. Odhození nepřítele ze skály... do lávy a podobně. Má vyvolený podobný skill nebo má pouze sražení k zemi?

Foltestik
Posts: 682

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#16 » Thu Nov 11, 2021 8:54 am

animelove12 wrote: Thu Nov 11, 2021 8:38 am
Andamarine wrote: Wed Nov 10, 2021 12:36 pm Čau,

s chosenem nešlápneš vedle, asi nejhranější tank za destro. V srpnu tu vznikla další cz/sk guilda a jsme na společném discordu. Bývá nás tam 3-5 po večerech. Další hráče určitě uvítáme. :)

V prvním postu jsou kontakty, které platí až na ten poslední, stačí poslat in game mail s kontaktem na sebe a pak už tě nasměrujeme, pokud se budeš chtít přidat.
Určitě časem si vás najdu. Ještě bych se chtěl zeptat. Za temného elfa jsem měl na ofiku skill kdy jsem štítem odhodil nepřítele. Bylo to velmi užitečné při pvp. Odhození nepřítele ze skály... do lávy a podobně. Má vyvolený podobný skill nebo má pouze sražení k zemi?
ma taky, akorad normalne je to spis takovy odfouknuti, ale kdyz ma taktiku tak je uz to poradny kus a i poradne vysoko :) a uzitecny je to porad hodne

paasta2
Posts: 11

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#17 » Thu Dec 30, 2021 3:37 pm

Zdar..hravate este? By som sa pridal obcas ak mam cas zahrat si..

User avatar
animelove12
Posts: 3

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#18 » Mon Jan 03, 2022 11:25 am

paasta2 wrote: Thu Dec 30, 2021 3:37 pm Zdar..hravate este? By som sa pridal obcas ak mam cas zahrat si..
Zdarec, Stačí napsat ve hře zprávu na kolegu.( Ruat, Rinisa, Sefrenie, Clarene ) Nebo můžeš napsat mě. ( Xamien )
Kluci hrají jak čas dovolí.(rodiny atd.) Dvě guildy a jedna aliance. Příjemná banda co ti ráda poradí a pomůže.
Nejlepší způsob je napsat přes poštu ve hře.

Ads
paasta2
Posts: 11

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#19 » Mon Jan 03, 2022 9:15 pm

ok....hram za BG meno Vaulkhar...som nenašiel nikoho online....tak dufam ze sa mi to podari a zahrame si spolu.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests