Recent Topics

Ads

Bohemian Veterans (CZ/SK)

Swarms of Destruction can annihilate any line of defence. Destruction players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Andamarine
Posts: 34

Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#1 » Wed Jul 07, 2021 10:19 am

Sličné elfky, udatní orkové, bratři a sestry chaosu - nastal čas spojit své síly!


Ahoj, včera jsem skládal grupu na GB a viděl jsem, že se mi ozval i nějaký cz/sk kolega (bohužel už jsme ji měli v tu chvíli plnou), tak mě napadlo založit tu vlákno a zkusit případně sehnat ještě nějaké hráče na společné hraní.

Něco málo o nás:

Začínalo nás tu asi 6, všichni se známe ze stejnojmenné herní komunity a hrajeme spolu dlouhé roky MMO hry (především EVE online) a většina hrála WHO i na retailu. Teď momentálně hrajeme aktivně cca 3 (3 odešli na WOW classic TBC, ale ono je to přestane brzo bavit :D ). Máme k dispozici vlastní TS, discord i webové stránky, kdyby snad byly k něčemu potřeba. Playstyle je spíše casual, většině je kolem 40 a máme rodiny, které jsou na prvním místě. Online býváme klasicky hlavně večer, teď přes léto to bude asi slabší (dovolené apod.).

Pokud by se k nám někdo chtěl přidat, tak napište ve hře na postavy Ruat, Rinisa, Sefrenie, Clarene nebo Nicitel. Daně jsou 0 procent a nehodláme to měnit.

Ozvat se nám můžete i když nebudete chtít do guildy, můžeme aspoň zmapovat kolik cz/sk hráčů za destro tu teď je, a dělat případně nějaké cz/sk grupy na společný hraní nezávisle na guildách. Stačí nějak poslat ve hře mail, message tu přes forum apod. Když nic, budeme o sobě aspoň vědět a pokud nás bude dost, můžeme společně něco zajít apod.

Ads
Foltestik
Posts: 682

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#2 » Wed Jul 07, 2021 10:32 am

nas par zustalo ale hraje uz malo lidi a vetsinou asi jen rankedy (na obou stranach) nebo nejaky expeni altiku

User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#3 » Wed Jul 07, 2021 6:18 pm

Foltestik wrote: Wed Jul 07, 2021 10:32 am nas par zustalo ale hraje uz malo lidi a vetsinou asi jen rankedy (na obou stranach) nebo nejaky expeni altiku
asi tak ... obcas vas potkavam v rvr, kdyz expim shamana, ten tvuj slayer fakt hodne boli :-)
Garrth - order, Garrmi - destro

User avatar
Wdova
Posts: 682
Contact:

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#4 » Thu Jul 08, 2021 7:19 am

To zni dobře. Mam to stejně. 40 let, 2 deti. Hraju vetsinou po vecerech. Urcite napisu. Snad neco slozime.
Pigbutcher - Choppa RR80+
Cyplenkov - Marauder RR80+
Vdova - Witch elf RR80+

Hajzl - Swordmaster RR80+
Roznetka - Engineer RR70+

User avatar
Drummond
Posts: 7

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#5 » Thu Jul 08, 2021 8:51 am

Ahoj, já a můj brach jsme začali hru relativně nedávno a také prahneme po nějakých krajanech.
Pokud bychom se k vám mohli připojit do guildy a přidat například v Discordu, byl by to splněný sen.
Sláva temným bratřím.

Můžete přidat například jméno vašeho discord serveru, abychom se mohli kontaktovat třeba i mimo hru? Kupříkladu i jen direct Discord účet, můj účet jest: " Kryštůfek Robin#3041 ".
Mám pocit že by to bylo mnohem rychlější.

Dhenurd
Posts: 3

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#6 » Thu Jul 08, 2021 12:33 pm

Zdravím , je super vidieť že tu je nejaká cz sk komunita.

Menší offtopic , ale keďže som tu nový, chcem sa opýtať aké classy odporučujete pre nováčika?

Joelthas
Posts: 8

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#7 » Thu Jul 08, 2021 1:27 pm

Taky hraju, ale zatim jsem ve fazi seznamovani se s hrou a blbnuti v r1... Hral jsem kdysi kdyz to bylo live, ale to uz je hodne davno :D

nejakej discord by byl supr.

Foltestik
Posts: 682

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#8 » Fri Jul 09, 2021 6:55 am

Dhenurd wrote: Thu Jul 08, 2021 12:33 pm Zdravím , je super vidieť že tu je nejaká cz sk komunita.

Menší offtopic , ale keďže som tu nový, chcem sa opýtať aké classy odporučujete pre nováčika?
zalezi co chces hrat,
takovej nejvic easy a jasny a "klasicky"
tank je chosen/knight
healer zealot/runepriest
rdps tam za order asi shadow warrior je takovy nejvic friendly za destro tezko rict SH neni spatny ale musis se otravovat s petem
mdps za order je jednoznacne topka slayer (ale ten pokud hrajes na solo ne s pocket tankem a dvouma healerama tak je vic mrtvej nez zivej) WL ma tedka buglyho peta co poradne nefunguje, a WH je k prdu (spis jen pokud hrajes sam a chces zabijet poloafk lidi :D )
mdps za destro hmm choppa je na tom podobne jak slayer asi akorad mensi dmg, WE je trochu lepsi jak WH ale zadna parada taky, mara je takovej ze umi vydrzet a i nalozi (jak singl tak aoe)

Ads
Dhenurd
Posts: 3

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#9 » Fri Jul 09, 2021 11:48 am

Foltestik wrote: Fri Jul 09, 2021 6:55 am
Dhenurd wrote: Thu Jul 08, 2021 12:33 pm Zdravím , je super vidieť že tu je nejaká cz sk komunita.

Menší offtopic , ale keďže som tu nový, chcem sa opýtať aké classy odporučujete pre nováčika?
zalezi co chces hrat,
takovej nejvic easy a jasny a "klasicky"
tank je chosen/knight
healer zealot/runepriest
rdps tam za order asi shadow warrior je takovy nejvic friendly za destro tezko rict SH neni spatny ale musis se otravovat s petem
mdps za order je jednoznacne topka slayer (ale ten pokud hrajes na solo ne s pocket tankem a dvouma healerama tak je vic mrtvej nez zivej) WL ma tedka buglyho peta co poradne nefunguje, a WH je k prdu (spis jen pokud hrajes sam a chces zabijet poloafk lidi :D )
mdps za destro hmm choppa je na tom podobne jak slayer asi akorad mensi dmg, WE je trochu lepsi jak WH ale zadna parada taky, mara je takovej ze umi vydrzet a i nalozi (jak singl tak aoe)
Ďakujem za odpoveď )
No, zatial mam WE :'D takze asi to rerollnem.
v Tier 1 bol celkom fajn, ale v T2+ a scenariach prevažne čakám na respawn.

A čo napríklad DoK alebo Sorcerer?

Foltestik
Posts: 682

Re: Bohemian Veterans (CZ/SK)

Post#10 » Fri Jul 09, 2021 11:56 am

DoK je primarne healer, ale umi i s dvouma mecama celkem nakladat
sorcka dava dmg jak krava (hlavne na zabijeni pugu /lidi nez healu a cleancu/) ale umi jen jednu "rotaci" ktera uz je takova celkem proflakla, ale porad se s ni da zabijet, jeji hlavni nevyhoda je ze se sama zranuje, takze bez pocket healera to neni uplne idealni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests