Recent Topics

Ads

Nowy gracz poszukuje gildii

Na tym forum możecie swobodnie pisać w naszym ojczystym języku, zadawać pytania, dyskutować oraz dzielić się wskazówkami.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
siemieniaka
Posts: 1

Nowy gracz poszukuje gildii

Post#1 » Tue Jan 05, 2021 5:55 pm

Witam. Od paru dni pogrywam w Warhammer Online i jest całkiem przyjemnie, ale doskwiera mi mocno samotność przy levelowaniu na T2 obecnie oraz przy graniu PvP ogólnie. Zawsze to fajnie z kimś pogadać, pośmiać się i przede wszystkim nauczyć się lepiej grać swoją klasą (Choppa). Starałem się szukać kontaktu z ludźmi z Bad Farma czy Chłopi Chaosu, ale każdy jest chyba offline albo po prostu ma wyłączoną opcję PW. Czy ktoś ma chęć przyjąć do gildii ? :)

Ads
User avatar
Hiszp4n
Posts: 24

Re: Nowy gracz poszukuje gildii

Post#2 » Tue Jan 05, 2021 9:35 pm

Masz tu discord chłopaków chaosu: https://discord.com/invite/YngFrNJWqV, sam jestem członkiem i szczerze przyznaję że ciężko o lepszą ekipę do grania ;) Tylko uważaj na Booxosa i Morasza (zwłaszcza na niego xd).

Możesz również podbijać bezpośrednio do mnie, w grze Hiszpan, zawsze z chęcią pogadam, może nawet co nieco o choppie

Detrytus
Posts: 20

Re: Nowy gracz poszukuje gildii

Post#3 » Wed Jan 06, 2021 3:51 pm

Jak szukasz dobrego polskiego choppy to kontaktuj się z Hurubem, aktualnie najlepszy z grających. Chwilowo na t3 gra Izydor Bardak i to jest wielka nadzieja zielonych. On również dobrze doradzi co i jak czopować czopom :)
Old WAR: Detrytus, Zniwiarz, Bardogadom and many more...

User avatar
Alsayr
Posts: 237
Contact:

Re: Nowy gracz poszukuje gildii

Post#4 » Thu Jan 14, 2021 10:15 am

Śledzie chaosu - co to za gildia ?
Image Ashghul | Image Snurfz | Image Kyrathrin / Karak Azgal

User avatar
wachlarz
Posts: 798

Re: Nowy gracz poszukuje gildii

Post#5 » Thu Jan 14, 2021 12:14 pm

Najgorszy Sort Chaosu 🤣

Anarian
Posts: 1

Re: Nowy gracz poszukuje gildii

Post#6 » Thu Jan 21, 2021 8:46 pm

Alsayr wrote: Thu Jan 14, 2021 10:15 am Śledzie chaosu - co to za gildia ?
Gildia 3 graczy, ktorzy graja glownie w czwartki i soboty od okolo 21-22 do 2. Z checia przygarna jeszcze 3 osoby :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests