Recent Topics

Ads

Problem z odpaleniem Linux

Na tym forum możecie swobodnie pisać w naszym ojczystym języku, zadawać pytania, dyskutować oraz dzielić się wskazówkami.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Norquad
Posts: 8

Problem z odpaleniem Linux

Post#1 » Tue Nov 23, 2021 4:52 pm

Hej.

Mam problem z odpaleniem gry na Linuxie. Nie mam pojęcia co robię źle, wszystko według tutoriala czyli ściągnąłem torrent pobrałem z niego całą zawartość do folderu, wchodzę na lutrisa, wszystko instaluję zgodnie ze wskazówkami na filmie i w opisie na tutorialu. Gra się instaluje, po instalacji wybieram opcje utwórz skrót na pulpicie i daje od razu launch... I dupa, Gra się nie włącza :( w folderze tam gdzie docelowo instaluje grę mam tylko dwa pliki a tam gdzie ściągałem z torrenta znajduje się rorlaunch.exe nie da się go włączyć, Jest niebieskie trybko podobnie w załączonym DirectX 9 ikona dxsetup również niebieskie trybko i nie da się otworzyć ktoś może mi pomóc? System to Linux mint wgrany obok windowsa.

edit:

Problem rozwiazany. Przyczyna tkwia w sterowniku GPU wymagala manualnego dodania jakiegos skryptu i ustawieniu odpowiednich wartosci... pomagal mi jakis czarodziejski informatyk GM xpander wszsyko jest wyjasnione w ogolnym tutorialu "How to install RoR on Linux systems" na str 26. To tak dla potomnosci:)

Pozdrawiam do zobaczenia na polu bitwy! :)

Ads

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests