Recent Topics

Ads

Problem z odpaleniem gry

Na tym forum możecie swobodnie pisać w naszym ojczystym języku, zadawać pytania, dyskutować oraz dzielić się wskazówkami.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#11 » Tue Jun 26, 2018 9:30 am

Ehh moja radość była przed wczesna, otóż gra odpaliła zobaczyłem filmik i nie miałem listy serverów. Po ponownym odpaleniu szary guzik do połączenia... Jak ustawiam folder do odczytu łącznie z plikami w środku wyrzyguje mi kolejny błąd... Nie ukrywam zaczyna mi brakować już cierpliwości z tym... Kto ma windowsa 10 i miał ten sam problem? Bo naprawdę resztki cierpliwości już powoli tracę z tym luncherem. Grę ściągałem za pomocą tego programu MEGA, nawet sam luncher+pliki ściąłem osobno (temat na forum Technical Support Sticky - Launcher and Installation FAQ) i już na prawdę zaczyna mi brakować pomysłów co go gryzie :(

Ads
User avatar
Hargrim
Developer
Posts: 2465

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#12 » Tue Jun 26, 2018 9:35 am

To co masz zrobić to ustawić cały folder aby pliki NIE BYŁY tylko do odczytu.

Odpal launcher jako admin.

No i taka ogólna rada, jak prosisz o pomoc to załączaj screenshoty błędów i rzeczy, które w Twoim mniemaniu są nie tak, bo na podstawie Twojego opisu zbyt wiele nie można wywnioskować. Co do problemów z guzikiem to tutaj masz cały temat, przejrzyj sobie: viewtopic.php?f=4&t=27103&p=307013#p306983
Image

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#13 » Tue Jun 26, 2018 9:41 am

Hagrim z tego opisu widzę, że jedyną rzecz którą robiłem inaczej było wpisywanie loginu i hasła przed ściagnięciem pliczków... Jeśli to powoduje że nie mogę pograć to się popłacze ze śmiechu :D no cóż walczymy dalej ;)

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#14 » Tue Jun 26, 2018 9:55 am

Hagrim jesteś boski, Prodzkowie Cie prowadzą widać. Puki co luncher odpalony i ściąga sobie jakieś pliki (wcześniej tego nie miałem), boshe może w końcu przekleństwo Chaosu opuściło mój komputer :D ehh dziękue za cierpliwość jakoś nigdy nie byłem dobry w tego typu rozwiązywanie problemów... Cóż ważne, że są tutaj osoby, które mają anielską cierpliwość na odpisywanie takim laikom jak ja ^^

User avatar
Hargrim
Developer
Posts: 2465

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#15 » Tue Jun 26, 2018 10:04 am

wilku wrote: Tue Jun 26, 2018 9:55 am Hagrim jesteś boski, Prodzkowie Cie prowadzą widać. Puki co luncher odpalony i ściąga sobie jakieś pliki (wcześniej tego nie miałem), boshe może w końcu przekleństwo Chaosu opuściło mój komputer :D ehh dziękue za cierpliwość jakoś nigdy nie byłem dobry w tego typu rozwiązywanie problemów... Cóż ważne, że są tutaj osoby, które mają anielską cierpliwość na odpisywanie takim laikom jak ja ^^

Powinieneś włączyć i wyłączyć grę (i launcher) 3-4 razy zanim faktycznie zaczniesz grać aby gra poprawnie ściągnęła wszystkie pliki, oczywiście uprzednio pozwalając aby to co się ściąga ściągnęło się do końca.
Image

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#16 » Tue Jun 26, 2018 10:06 am

Dziękuje za radę tak też zrobię

User avatar
wilku
Posts: 12

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#17 » Tue Jun 26, 2018 10:28 am

Halgrim chwała Tobie i Twoim Przodkom - działa ^^ Więc Wolfskin zasili armię Imperatora ^^

RincewindXD
Posts: 4

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#18 » Sat Jul 21, 2018 11:31 am

Siema. Walcze z uruchomieniem gry i liczę na waszą pomoc. Grę ściągnołem przez torrenta, ustawiłem read only, mam odpowiedniego directxa. Po odpalenie launcher wszystkie paski mi się ładnie załadowały, ale potem jak się chciałem połączyć to mi wyskoczył następujący błąd

WAR-64.exe - Application Error
The application was unable to start corectly (0xc000007b(
click OK to close application

Wstawiłbym screena, ale nie umiem XDXD

Ads
User avatar
Telperien
Posts: 550

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#19 » Sat Jul 21, 2018 1:17 pm

Strzelam, ale masz win 64 bit czy 32 bit:)?
Slacking (checking out EvE)

RincewindXD
Posts: 4

Re: Problem z odpaleniem gry

Post#20 » Sat Jul 21, 2018 7:53 pm

mam winrar 64

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests