Recent Topics

Ads

[CZ] Guerrilla

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: [CZ] Guerrilla

Post#11 » Mon Mar 23, 2020 11:49 am

chudasvi wrote: Mon Mar 23, 2020 10:34 am :D vtipné. Nie je to hard-core guilda, to je fakt. Síce neviem aké máte tam skúsenosti teda, ale úprimne si myslím, že to patrí medzi tie schopnejšie guildy v orvr.
bez urazky - bene tleilax je guilda s tou nejhorsi povesti ve hre a co jsem potkal, tak tragedie ... samozrejme vyjimky existuji
Garrth - order, Garrmi - destro

Ads
Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#12 » Mon Mar 23, 2020 12:39 pm

cursedflesh wrote: Mon Mar 23, 2020 11:49 am
chudasvi wrote: Mon Mar 23, 2020 10:34 am :D vtipné. Nie je to hard-core guilda, to je fakt. Síce neviem aké máte tam skúsenosti teda, ale úprimne si myslím, že to patrí medzi tie schopnejšie guildy v orvr.
bez urazky - bene tleilax je guilda s tou nejhorsi povesti ve hre a co jsem potkal, tak tragedie ... samozrejme vyjimky existuji
hele asi kazdyho zajima jinej styl hrani, nekdo to ma jako relax a vesmes mu staci se jen tak prochazet a nekoho sem tam zabit. Mno a nekdo to radsi hraje vic HC a nerad umira a tak

User avatar
Ninjagon
Posts: 473

Re: [CZ] Guerrilla

Post#13 » Mon Mar 23, 2020 1:28 pm

Vtipné :-)
Ninjab - The White Lion. No Destruction character. RETRIBUTION guild.
Also: Velmires - WP, Carnow - KotbS, Ninjagon - BW, Nynja - SW, Stin - WH, and others.
Spoiler:
Image

User avatar
abodam
Posts: 128

Re: [CZ] Guerrilla

Post#14 » Mon Mar 23, 2020 6:43 pm

chudasvi wrote: Mon Mar 23, 2020 10:34 am :D vtipné. Nie je to hard-core guilda, to je fakt. Síce neviem aké máte tam skúsenosti teda, ale úprimne si myslím, že to patrí medzi tie schopnejšie guildy v orvr.
Ptáš se, jaké mají kluci zkušenosti? Tak poslouchej, celé to vede Foltest, který začal vést už v brzkém věku v CZ/SK guildě Runeblade of Darkness, kterou postupně vypracoval na solidní RvR guildu na prestižním serveru Eltharion, kde sváděl neúprosné sváděl tůhé boje s Bohemia guildou. Postupně byl znuděn velkou dominancí, tak se přesunul právě do této guildy, aby ji pozvedl nad úroveň PUGu. Zde zrektuoval několik podobně smýšlejících členů a vytvořil elitní tým, který se nazýval - Elite PvE 8 - podle kanálu, kde se tato "spodina" často vyskytovala. Odtud je i další extrémně kvalitní člen Olaf, ten pravděpodně odhealoval více dmg než je na světě zrn písku. Či Hrogar, ale to je legenda na delší příběh. Jejich "elitářství" však bylo v nelibosti a byli odstrčení a přesunuli se zpět na destro do guildy Beyond Insanity.
Tato guilda díky této posile extrémně dominovala RvR a byla prakticky bez konkurenční až do podoby, kdy Elite PvE 8 změnilo opět strany a server a vznikla právě tato Guilda Guerrilla na orderu, která se soustřeďovala právě na menší počty místo tupého zergování ve WB. Bohužel časem se skupina rozdělila, kdy každý preferoval jiné cíle, ale každý z původních členů zanechal silnou stopu v každé partě, kde hrál.

Takže za mě doporučuji.
Magus / BG

User avatar
Dragnor
Posts: 22

Re: [CZ] Guerrilla

Post#15 » Tue Mar 24, 2020 9:57 am

Foltestik wrote: Sun Mar 22, 2020 6:14 pm
Dragnor wrote: Sun Mar 22, 2020 4:51 pm hmm zeby? je fakt, ze ted mam spoustu casu :) no uvidime, uvidime
mno to by ovsem byla krasa :roll:
Problém je, že pořád tu nemaj tu možnost začít s 40-kovým charem a za scenka je furt prd expu. Za těch deset let furt nepochopili, že to expení nikoho nebaví. :) Zatím teda 14.

Kregitos
Posts: 1

Re: [CZ] Guerrilla

Post#16 » Tue Mar 24, 2020 11:47 am

Čau lidi ( trpaslíci, elfové a ostatní), nedávno jsem odhalil existenci RoR, hrával jsem Age of reckoning když byl ještě placenej ( možná už kolem vydání, ale to už si fakt nepamatuju ), zrovna taham hru, lama na prvních levlech nikoho neoslní, ale ujali byste se mně ?

User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: [CZ] Guerrilla

Post#17 » Tue Mar 24, 2020 1:47 pm

Dragnor wrote: Tue Mar 24, 2020 9:57 am Problém je, že pořád tu nemaj tu možnost začít s 40-kovým charem a za scenka je furt prd expu. Za těch deset let furt nepochopili, že to expení nikoho nebaví. :) Zatím teda 14.
v tom pripade jsi zvolil spatnou hru, tady je proces expeni ta nejzabavnejsi cast - objevujes, zkousis ... parada ... navic expit budes neustale, nemysli si, ze to lvlem 40 skonci, tam lvl grind teprve zacina
Garrth - order, Garrmi - destro

xjin
Posts: 3

Re: [CZ] Guerrilla

Post#18 » Tue Mar 24, 2020 3:14 pm

...docela vtipne rikat dragnorovi, co je ve hre zabava a co muze ještě objevovat :lol:

a co se tyce historie cechacku, řekl bych ze vse skončilo na sebestředných, egoistických, psychopatickych idiotech, co si dodneška mysli ze to umi nejlepe :lol: :lol: ale byla to občas i sranda ;)

Ads
User avatar
Dragnor
Posts: 22

Re: [CZ] Guerrilla

Post#19 » Tue Mar 24, 2020 4:14 pm

Ale tak, asi tipoval z toho, že sem napsal, že sem 14 (už 15 jej) :). Ale jinak objevovat tady asi něco bude, páč koukám, že nějaké změny oproti offiku se provedly. Co se mi líbí je, že se bojuje v T1 i v ostatních zónách a ne jen empire :).

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#20 » Tue Mar 24, 2020 4:27 pm

Expeni je tady bohužel strašná traga, musí se to pretrpet občas dám double expy a renowny

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests