[CZ] Guerrilla

Order must unite, as they are strong in great numbers. Order players look no further! Guild advertisements are posted here.
Forum rules
Before posting on this forum, be sure to read the Terms of Use
Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#21 » Tue Mar 24, 2020 4:29 pm

Kregitos wrote: Tue Mar 24, 2020 11:47 am Čau lidi ( trpaslíci, elfové a ostatní), nedávno jsem odhalil existenci RoR, hrával jsem Age of reckoning když byl ještě placenej ( možná už kolem vydání, ale to už si fakt nepamatuju ), zrovna taham hru, lama na prvních levlech nikoho neoslní, ale ujali byste se mně ?
Jasný neberem poradíme večer sem online na Malej

Ads
Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#22 » Tue Mar 24, 2020 4:30 pm

xjin wrote: Tue Mar 24, 2020 3:14 pm ...docela vtipne rikat dragnorovi, co je ve hre zabava a co muze ještě objevovat :lol:

a co se tyce historie cechacku, řekl bych ze vse skončilo na sebestředných, egoistických, psychopatickych idiotech, co si dodneška mysli ze to umi nejlepe :lol: :lol: ale byla to občas i sranda ;)
A je zas nějaký odborník

User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: [CZ] Guerrilla

Post#23 » Tue Mar 24, 2020 5:45 pm

xjin wrote: Tue Mar 24, 2020 3:14 pm ...docela vtipne rikat dragnorovi, co je ve hre zabava a co muze ještě objevovat :lol:

a co se tyce historie cechacku, řekl bych ze vse skončilo na sebestředných, egoistických, psychopatickych idiotech, co si dodneška mysli ze to umi nejlepe :lol: :lol: ale byla to občas i sranda ;)
pokud bys mel dostatek zkusenosti, tak bys vedel, ze je tu spousta novych veci a velka rada starych funguje jinak, cili opravdu je co objevovat, navic meta je lehce jinak oproti live serveru

jestli jsem podle tebe "sebestředný, egoistický, psychopaticky idiot, co si dodneška mysli ze to umi nejlepe", tak je mi to celkem u prdele, ale ty by sis mel zopakovat zaklady pravopisu
Dragnor wrote: Tue Mar 24, 2020 4:14 pm Ale tak, asi tipoval z toho, že sem napsal, že sem 14 (už 15 jej) :).
presne tak, v ceskych komunitach jsem se nikdy nevyskytoval, cili netusim, kdo/co jses :D
Last edited by cursedflesh on Tue Mar 24, 2020 6:54 pm, edited 1 time in total.
Garrth - order, Garrmi - destro

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#24 » Tue Mar 24, 2020 6:23 pm

sem rad ze je tu vic prizpevku nez mame clenu v guilde, 90% prizpevku od lidi co v guilde nejsou a dokonce jednomu extra zapsklemu cloveku jsme stali za jeho prvni prizpevek ... jeeej

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#25 » Tue Mar 24, 2020 6:30 pm

jinak pro ty co neznaji Dragnora tak doporucuju jeho WAR videa podle me nej jaky kdy ve waru byli:

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 4F6B421AA7 nejaky pvp
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 3BE215DF1B krasy lokaci

User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: [CZ] Guerrilla

Post#26 » Tue Mar 24, 2020 6:55 pm

Foltestik wrote: Tue Mar 24, 2020 6:23 pm sem rad ze je tu vic prizpevku nez mame clenu v guilde, 90% prizpevku od lidi co v guilde nejsou
zajisti mi dost lidi nonstop online na insta wb/6/12 man jako mam ted a klidne jdu :-D, stejne uz ted potrebuju jenom mesta
Garrth - order, Garrmi - destro

xjin
Posts: 3

Re: [CZ] Guerrilla

Post#27 » Tue Mar 24, 2020 7:07 pm

aspon mate o cem psat :D
snad neco slozite a az vas uvidim jak v sesti ubijete aspon dva enemaky a nejste jen na zemi, tak i pogratuluji ;)

User avatar
cursedflesh
Posts: 99

Re: [CZ] Guerrilla

Post#28 » Tue Mar 24, 2020 7:10 pm

xjin wrote: Tue Mar 24, 2020 7:07 pm aspon mate o cem psat :D
snad neco slozite a az vas uvidim jak v sesti ubijete aspon dva enemaky a nejste jen na zemi, tak i pogratuluji ;)
ty vazne nejsi klaun, ty jsi rovnou cely cirkus ... vytahujes se solidne na ucet z 16.8.2019, musis byt super hrac s top equipem a top talismany podle toho, jak se navazis :-D
Garrth - order, Garrmi - destro

Ads
Reyland46
Posts: 4

Re: [CZ] Guerrilla

Post#29 » Sun Mar 29, 2020 8:48 pm

cav,som zaciatocnik v hre,ani neplanujem hrat to hardcore,najvyssie mam RP lvl 29 menom Ferari,ak este beriete ,mal by som zaujem.

Foltestik
Posts: 682

Re: [CZ] Guerrilla

Post#30 » Mon Mar 30, 2020 5:57 am

Reyland46 wrote: Sun Mar 29, 2020 8:48 pm cav,som zaciatocnik v hre,ani neplanujem hrat to hardcore,najvyssie mam RP lvl 29 menom Ferari,ak este beriete ,mal by som zaujem.
klidne napis vecer sem na Malej / Pajzl / Chlipny
nebo napis do /5 ze hledas nekoho z Guerrilly ( snad si toho nekdo vsimne:))

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests